Radomianie dla Demokracji

Tyle zysku co w pysku

Tyle zysku co w pysku

Jak pięknie zapewniano nas w oszukańczej (a jakże) kampanii wyborczej PiS, "wystarczy nie kraść" - okazało się, że tyczyło się to normalnych ludzi a nie "swoich", należących do jedynie słusznej partii. Przykład Grupy Energa jest doskonałym odbiciem tego co dzieje się w spółkach skarbu państwa. Z siedmiu osób, które były w zarządzie, pozostała jedna. Reszcie trzeba było wypłacić stosowne odszkodowania i odprawy, między innymi za zakaz konkurencyjności.

W pieniądzu wyglądało to tak że "poszkodowani" zarobili ponad 800 tysięcy złotych! Po nich przyjdą następni... popracują i znowu odprawi ich się aby mieli z czego źyć - tak nas PiS okrada!

Ma to i swoje zalety, Szydło z Brzeszcz z golutką (i zmniejszoną niedługo) pensją posła cienko wygląda przy takim Obajtku z Pcimia który zgarnie miliony i zapewne się z byłą premier nie podzieli. O Obajtku i jego majątku zdobytego w niesamowitym tempie można dużo wyczytać w necie, polecam.

Wewnątrz PiSu jest jeszcze wielu wygłodniałych biedaków którzy nie dopchali się do naszych pieniędzy i zaczynają się powoli buntować, tylko patrzeć jak zaczną skakać sobie do gardeł i nie pomoże tu wewnętrzna dyscyplina, która do tej pory się sprawdzała. 

PSL kilka dni temu ujawniło ile "przytulili" radni z PiSu, rekordzista Krzysztof Skóra ponoć 1 300 000 zł - można się dorobić będąc posłusznym pisowskim radnym, prawda?

Obiecali Ci 300 złotych wyprawki dla dzieci we wrześniu? Obiecali, ale pamiętaj - sami sobie dołożą tyle ile będą chcieli, jedyny warunek  to że Ty za te trzy stówy będziesz milczał.

Miło Ci, że tak Cię okradają? 

kONRad

Galeria


Łańcuch światła Radom
Marsze wolności
Manifestacje radom

Polecamy


Fundacja KORD